Ładowanie strony.... Proszę czekać.

STANDARD - wysokiej jakości papier z dodatkiem lateksu o gładkiej strukturze i gramaturze 150g/m2 . Papier jest odpowiednio wzmocniony, tak aby dobrze przyjmował standardowy klej do tapet, nie ulegał rozciąganiu się przy aplikacji na ścianie. Materiał jest matowy, przez co nie odbija refleksów świetlnych. Standardowy wydruk jest podzielony na bryty o szerokości do 135cm. Fototapety, których wysokość jest większa niż 280 cm, drukowane są z zakładkami i również tak powinny być klejone.

PREMIUM - wysokiej jakości papier z dodatkiem lateksu o gładkiej strukturze i gramaturze 212g/m2 . Papier jest odpowiednio wzmocniony, tak aby dobrze przyjmował standardowy klej do tapet, nie ulegał rozciąganiu się przy aplikacji na ścianie. Materiał jest matowy, przez co nie odbija refleksów świetlnych. Standardowy wydruk jest podzielony na bryty o szerokości do 135cm. Fototapety, których wysokość jest większa niż 280 cm, drukowane są z zakładkami i również tak powinny być klejone.

FOLIA SAMOPRZYLEPNA - fototapeta samoprzylepna jest sposobem na szybką zmianę wystroju pomieszczenia i nadanie mu stylowego charakteru. Jej nakładanie jest bardzo proste, dzięki warstwie pokrytej specjalnym klejem. Klej zabezpiecza warstwa papieru, która usuwana jest w trakcie naklejania fototapety na powierzchnię. Fototapeta samoprzylepna to doskonałe rozwiązanie do stosowania na powierzchniach płaskich (gładkie ściany, meble, szyby, drzwi, lodówki, witryny, etc.). W przypadku, gdy będziemy chcieli usunąć fototapetę samoprzylepną lub wymienić ją na nową, klej nie pozostawi nieestetycznych śladów. Standardowy wydruk jest podzielony na bryty o szerokości do 135cm. Klejenie na zakładkę.

FOTOTAPETA FLIZELINOWA 330g Bardzo gruba i wytrzymała tapeta flizelinowa powstała z połączenia celulozy z włókniną. Gruba i wytrzymała posiada doskonałe właściwości kryjące i niwelujące niedoskonałości ściany. Delikatna, tłoczona powierzchnia, struktura "płótna lnianego". Fotorealistyczna jakość zadruku, doskonałe wysycenie kolorów, powierzchnia zmywalna, odporna na zarysowania, nie zawiera PCW. Posiada klasę ochrony przeciwpożarowej wg normy DIN EN 13501-1: C-s1, d0 (trudno palne).

posób naklejania: na "styk" Szerokość brytu (pasa): w przedziale 40 -120cm (max. 122cm) Powierzchnia: efekt tłoczony / struktura płótna lnianego, półmat Przeznaczenie: na ścianę, sklep, szkoła, szpital, hotel, mieszkanie, firma ...itp. Demontaż: łatwa do usunięcia - bez pozostawiania śladów po zakończeniu eksploatacji.

Fototapeta druk od strony kleju - fototapeta ta jest rozwiązaniem dla osób, które chcą od wewnątrz wykleić szklane powierzchnie, na przykład wystawowe okna, witryny sklepowe, szyby w kuchni, przeszklone drzwi, czy ławy. Powierzchnia klejąca znajduje się na zadrukowanej stronie. Maksymalna szerokość materiału wynosi 130 cm.

Obraz na płótnie - jest nowoczesnym elementem wystroju wnętrza, a także wyjątkowym prezentem. Obraz drukowany jest na płótnie naciąganym na drewnianą ramę (blejtram). Lniane, artystyczne płótno stanowi trwałe i bezpieczne podłoże dla drukowanego motywu. Nasycenie kolorów i właściwa rozdzielczość pozwalają na zachowanie trwałości i przejrzystości drukowanego wzoru. Standardowa grubość boku obrazu to 2 cm. Oferujemy obrazy na płótnie w różnych rozmiarach.

Maksymalny wymiar dla pojedyńczego obrazu to 150x100cm.
Przed zakupem
prosimy o kontakt.

Laminowanie wydruków - pokrycie wydruku cienką warstwą folii, która dodatkowo zabezpiecza przed zadrapaniami, ścieraniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Podkreśla głębie oraz nasycenie kolorów. Powłoka laminatu matowa lub błysk.
Po zalaminowaniu fototapety można zmywać używając delikatnych detergentów.

TRWA ŁADOWANIE SZABLONU PROSZĘ CZEKAĆ