Ładowanie strony.... Proszę czekać.

STANDARD - wysokiej jakości papier z dodatkiem lateksu o gładkiej strukturze i gramaturze 160g/m2 . Papier jest odpowiednio wzmocniony, tak aby dobrze przyjmował standardowy klej do tapet, nie ulegał rozciąganiu się przy aplikacji na ścianie. Materiał jest matowy, przez co nie odbija refleksów świetlnych. Standardowy wydruk jest podzielony na bryty o szerokości do 135cm. Fototapety, których wysokość jest większa niż 280 cm, drukowane są z zakładkami i również tak powinny być klejone.

PREMIUM - wysokiej jakości papier z dodatkiem lateksu o gładkiej strukturze i gramaturze 212g/m2 . Papier jest odpowiednio wzmocniony, tak aby dobrze przyjmował standardowy klej do tapet, nie ulegał rozciąganiu się przy aplikacji na ścianie. Materiał jest matowy, przez co nie odbija refleksów świetlnych. Standardowy wydruk jest podzielony na bryty o szerokości do 135cm. Fototapety, których wysokość jest większa niż 280 cm, drukowane są z zakładkami i również tak powinny być klejone.

NAKLEJKA SAMOPRZYLEPNA - Samoprzylepny winyl o jedwabiście matowej powierzchni. Dobre właściwości kryjące oraz możliwość zmywania na mokro z użyciem domowych środków czyszczących. Winyl na papierze podkładowym, klej własny (na winylu), możliwość naklejania na sucho lub mokro, przeznaczony na powierzchnie gładkie takie jak płyta meblowa, szkło ...itp.

Sposób naklejania: na "zakładkę" o szer. 10mm
Szerokość brytu (pasa): max. 124cm
Powierzchnia: gładka, jedwabiście matowa, bardzo wytrzymała.
Przeznaczenie: dedykowane na gładkie powierzchnie; meble ( drzwi szaf ), szkło, blachę ...itp

FOTOTAPETA FLIZELINOWA 330g- Bardzo gruba i wytrzymała tapeta flizelinowa powstała z połączenia celulozy z włókniną. Gruba i wytrzymała posiada doskonałe właściwości kryjące i niwelujące niedoskonałości ściany. Delikatna, tłoczona powierzchnia, struktura "płótna lnianego". Fotorealistyczna jakość zadruku, doskonałe wysycenie kolorów, powierzchnia zmywalna, odporna na zarysowania, nie zawiera PCW. Posiada klasę ochrony przeciwpożarowej wg normy DIN EN 13501-1: C-s1, d0 (trudno palne).

Sposób naklejania: na "styk"
Szerokość brytu (pasa): w przedziale 40 -120cm (max. 122cm)
Powierzchnia: efekt tłoczony / struktura płótna lnianego, półmat
Przeznaczenie: na ścianę, sklep, szkoła, szpital, hotel, mieszkanie, firma ...itp.
Demontaż: łatwa do usunięcia - bez pozostawiania śladów po zakończeniu eksploatacji.

FOTOTAPETA
SAMOPRZYLEPNA - Wysokiej jakości samoprzylepny winyl polimerowy o jedwabiście matowej powierzchni i super mocnym klejem. Dobre właściwości kryjące oraz możliwość zmywania na mokro z użyciem domowych środków czyszczących. Winyl na papierze podkładowym, klej własny (na winylu), możliwość naklejania na sucho lub mokro, przeznaczony różne powierznie takie jak ściana , płyta meblowa, szkło , metal...itp.

Sposób naklejania: na "zakładkę" ( zakładki 10mm )
Szerokość brytu (pasa): zwykle ok. 100cm (max. 135cm)
Powierzchnia: jedwabisty półmat, bardzo wytrzymała
Przeznaczenie: na ścianę, do mieszkania, firmy, sklepu, hotelu ...itp.

Fototapeta druk od strony kleju - fototapeta ta jest rozwiązaniem dla osób, które chcą od wewnątrz wykleić szklane powierzchnie, na przykład wystawowe okna, witryny sklepowe, szyby w kuchni, przeszklone drzwi, czy ławy. Powierzchnia klejąca znajduje się na zadrukowanej stronie. Maksymalna szerokość materiału wynosi 130 cm.

Obraz na płótnie - jest nowoczesnym elementem wystroju wnętrza, a także wyjątkowym prezentem. Obraz drukowany jest na płótnie naciąganym na drewnianą ramę (blejtram). Lniane, artystyczne płótno stanowi trwałe i bezpieczne podłoże dla drukowanego motywu. Nasycenie kolorów i właściwa rozdzielczość pozwalają na zachowanie trwałości i przejrzystości drukowanego wzoru. Standardowa grubość boku obrazu to 2 cm. Oferujemy obrazy na płótnie w różnych rozmiarach.

Maksymalny wymiar dla pojedyńczego obrazu to 150x100cm.
Przed zakupem
prosimy o kontakt.

Laminowanie wydruków - pokrycie wydruku cienką warstwą folii, która dodatkowo zabezpiecza przed zadrapaniami, ścieraniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Podkreśla głębie oraz nasycenie kolorów. Powłoka laminatu matowa lub błysk.
Po zalaminowaniu fototapety można zmywać używając delikatnych detergentów.

TRWA ŁADOWANIE SZABLONU PROSZĘ CZEKAĆ