Ładowanie strony.... Proszę czekać.

W celu zamówienia produktu należy wykonać kilka prostych kroków:

1. Wejdź do galerii poprzez kliknięcie na miniaturkę zdjęcia z nazwą kategorii. Jeżeli nie znadziesz zdjecia które szukasz w naszej galerii poszykaj w BANKU ZDJEĆ pod adresem
https://pl.depositphotos.com/ (bez logowania sie i bez zakupu abonamentu ). W wyszukiwarce wpisz słowo np. uliczka i kliknij przycisk szukaj. Na wielu stronach pokażą się zdjęcia, jeżeli wybierzesz któreś zapisz jego numer który znajdziesz pod zdjęciem "Informacje o pliku" i skontaktuj sie z nami. Za zakup zdjęcia nie pobieramy dodatkowych opłat.

2. Po wejściu do galerii zobaczysz miniaturki zdjęć, które są fragmentem właściwego zdjęcia
Aby móc zobaczyć jak wygląda całe zdjęcie i lepiej się przyjrzeć – wystarczy najechać kursorem na wybrane zdjęcie w galerii.
U góry po prawej stronie listy zdjęć znajduje się lista stron – na każdej stronie znajduje się 18 obrazów.

3. Kliknij na wybrane zdjęcie, zostaniesz przeniesiony na stronę produktu.

Wprowadź wymiary w centymetrach w pola „szerokość” i „wysokość”.
Na zdjęciu podglądowym wyświetli się ramka kadrująca, która obrazuje wprowadzone wymiary.
Jeżeli podane wymiary różnią się od proporcji zdjęcia (np. wymiary 200x100cm przy zdjęciu o proporcjach kwadratu), możesz przesunąć ramkę kadrującą na zdjęciu aby wybrać fragment który ma znaleźć się na wydruku. W tym celu należy kliknąć i przytrzymać lewy przycisk myszy na rozjaśnionym obszarze zdjęcia (wewnątrz ramki), a następnie przesunąć kursor.

Możesz też skorzystać z przycisków do odbicia lustrzanego zdjęcia, a także zastosować jeden z dostępnych efektów kolorystycznych.

Następnie wybierz rodzaj produktu, który chcesz zamówić – do wyboru jest fototapeta standard, fototapeta premium, fototapeta samoprzylepna, fototapeta samoprzylepna laminowana i plakat.
O różnicach pomiędzy poszczególnymi produktami przeczytasz na stronie Opis produktu

Wprowadź dane kupującego i dane dostawy. Po tych czynnościach kliknij przycisk „Wyślij”.

Po wysłaniu zamówienia pokaże się podsumowanie tego zamówienia i równocześnie zostanie wysłanawiadomość na Twojego e-maila z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia. Gdyby okazało się, że chcesz coś zmienić lub poprawić w złożonym zamówieniu, niezwłocznie skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo.

4. Jeżeli chcesz zapisać podgląd wykadrowanego zdjęcia kliknij przycisk „ZAPISZ KADR”, a następnie klikając na wykadrowany obraz prawym przyciskiem myszy wybierz polecenie „Zapisz grafikę jako „ i zapisz.

5. Towar wysyłamy Firmami Kurierskimi - "K-EX" lub UPS. Koszt dostawy to : 18 zł przy wcześniejszej wpłacie na konto, 25 zł przy płatności kurierowi.


5. Dane do przelewu:

Numer rachunku bankowego JNG:
15 1050 1562 1000 0092 0369 7744
Dla zamawiających z zagranicy prosimy o wcześniejszy kontakt w celu uzgodnienia przesyłki:
Dla zamawiających z zagranicy:

INGBPLPWPL 15 1050 1562 1000 0092 0369 7744

konto do wpłat w EURO- BZWBK

WBKPPLPP PL64109018380000000120708425

TRWA ŁADOWANIE SZABLONU PROSZĘ CZEKAĆ