Ładowanie strony.... Proszę czekać.

Jaki jest czas oczekiwania na przesyłkę?

Większość zamówień realizowanych jest w terminie 2 dni roboczych od momentu zatwierdzenia przesłanego podglądu, jednak w przypadku dużej ilości zamówień bądź braku materiałów okres ten może się przedłużyć do 4 dni roboczych :)

Jak bezpiecznie rozpakować fototapetę?

Po odklejeniu taśmy znajdującej się na górze paczki należy poluzować fototapetę – najlepiej zrobić to wsadzając palce do środka rulonu i delikatnie kręcić wewnątrz tulei, to spowoduje zmniejszenie zwoju dzięki czemu łatwo możemy wyciągnąć fototapetę. Należy uważać żeby nie zgiąć ani nie zgnieść towaru!

Czy zdjęcie które wybiorę wydrukujecie w takim rozmiarze w jakim chcę?

W większości przypadków druk jest możliwy, lecz każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, prześlij nam swoje zdjęcie bądź informację które zdjęcie z naszej galerii Cię interesuje a my wykonamy dla Ciebie podgląd całości oraz fragmentu w rzeczywistym wymiarze gdzie zobaczysz jak będzie wyglądać fototapeta! Jeżeli zdjęcie nie będzie się nadawać do druku to natychmiast Cię o tym poinformujemy telefonicznie bądź mailowo!

Czy termin realizacji własnego projektu różni się od tego wykonanego z galerii?

W większości przypadków nie! A jeżeli jednak pojawią się jakieś trudności (np. odnośnie rozdzielczości, kontrastu itd.) to natychmiast zostaniesz o nich poinformowany!

W jakim formacie mam przysłać zdjęcie?

Wiele formatów jest przez nas akceptowalnych, między innymi są to : JPG, TIFF, PDF, AI, PSD, PNG. Jeżeli jednak posiadasz inny format i nie jesteś pewny czy nadaje się on do druku, daj nam znać a my rozwiejemy Twoje wątpliwości :)

Czy możliwa jest wysyłka fototapety za granicę?

Oczywiście że tak, wysyłamy przesyłki poza granice naszego kraju lecz koszt dostawy ustalany jest indywidualnie, więc wcześniej skontaktuj się z nami :)

Jakie formy płatności oraz dostawy są możliwe?

Zapłacić można przy odbiorze oraz przelewem na rachunek bankowy. Istnieje również możliwość odbioru w naszej firmie. Wszystkie przesyłki wysyłamy kurierem.

Jakie są koszty dostawy?

Przesyłka kurierska (przedpłata na konto ) – 18 zł. Kurier płatność przy odbiorze – 25 zł. Co zrobić jeżeli zauważę że paczka jest zniszczona? Przesyłkę należy oglądnąć przy kurierze, jeżeli zauważysz że jest ona zniszczona poinformuj o tym kuriera a następnie razem sporządzicie protokół zniszczenia który jest podstawą do reklamacji.

Jaki klej muszę kupić do naklejenia tapety?

Nie musisz kupować żadnego kleju, my wyślemy go do Ciebie razem z fototapetą! :)

Jak nakleić fototapetę na ścianę?

Do każdej fototapety dodajemy szczegółową instrukcję w której krok po kroku wytłumaczyliśmy klejenie fototapety :)

TRWA ŁADOWANIE SZABLONU PROSZĘ CZEKAĆ